

Weingästehaus Jamek
De wijnboerderij van Anna Maria en Erwin ligt aan de oever van de Donau midden tussen de wijnbergen van de bekende streek Wachau. Hier draait alles om wijn en in het bijzonder om de Riesling. Het hele jaar door worden de wijngaarden op biologische wijze bewerkt. De druiven worden met de hand geoogst, door de 400 jaar oude pers gehaald en de sappen rijpen vervolgens in houten vaten tot een geestrijk vocht.
U verblijft in knusse tweepersoonskamers met een gezamenlijke badkamer en ontbijtservice. Wilt u liever zelf het ontbijt verzorgen, dan kunt u de kamers ook als appartement met eigen keuken huren. In de gezellige gastenkamer kunt u televisie kijken of spelletjes doen. In de ligstoelen in de tuin, op het terras of aan het strand van de Donau is het heerlijk genieten van de zon. Terwijl u de verschillende wijnen proeft in de 'Heurigen' of de wijnkelder zal Erwin u alles vertellen over de wijnbouw en de druiven. Het wordt zeer op prijs gesteld als u een handje toesteekt bij de oogst.
Tijdens wandelingen door de wijnbergen rondom Weissenkirchen zult u enthousiast raken over de steeds wisselende uitzichten op de Donau. Aan de oevers van deze langste rivier van Europa ligt ook de beroemde Donauradweg. De fietsafstanden zijn enigszins in de hand te houden door gebruik te maken van de talrijke veerponten waardoor u de buitenbochten van de rivier afsteekt. Vergeet hierbij niet een bezoek te brengen aan het bekende klooster Melk of aan de hoog boven de rivier uittorenende ruïne van Aggsbach. Wilt u het iets rustiger aandoen, dan kunt u kiezen voor een boottocht op de Donau langs vele historische burchten en kastelen.
General information
Languages spoken
Lodging
Selfcatering housingunit
Food
Facilities
Open-air swimming pool
Facilities for playing outside
Tours of the farm
Participation in daily farm-activities possible
Facilities and activities in the surroundings (< 15 km)
Bicycles for rent
Marked trails
Open-air swimming pool
Indoor swimming pool
Tennis court
Children
Playground
Highchair
Cot
Special target groups
Working on the farm (in exchange for board and lodging) possible
not allowed to smoke in the rooms
Pets allowed
Landscape characteristics
Farm production
A full-time farm
Small, traditional and ecological farm
Viticulture and/or olive cultivation, Forestry